IV Niedziela Wielkiego Postu – 11 marca 2018

  1. Msza św. w kościele parafialnym do czwartku o godz. 16.30. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W Kupiatyczach Msza św. do czwartku o godz. 15.45.
  2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom: Dunaj i Czuba. W najbliższym tygodniu prosimy rodziny: Grządziel i Szczodrowski.
  3. Dzisiaj Gorzkie Żale o godz. 15.30. Składka na kwiaty do Bożego Grobu.
  4. Jutro o godz. 15.00 w salce będzie przymiarka strojów dla dzieci z klasy III.
  5. We wtorek przypada 5. rocznica wyboru papieża Franciszka. Pamiętajmy o Ojcu Świętym w naszej modlitwie. 
  6. W środę po Nowennie spotkanie dla osób, które zapisały się na wyjazd do Radymna.
  7. W czwartek 70. rocznica śmierci bł. Ks. Jana Balickiego. Msza św. przy ołtarzu bł. Ks. Jana w Kupiatyczach o 15.45.
  8. W piątek, w naszej parafii rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne. Program rekolekcji: W piątek przed południem spotkanie dla dzieci ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Po południu o godz. 16.00 Msza św. z nauką ogólną w Kupiatyczach, o 17.00 w Malhowicach i o 18.15 w Hermanowicach. Przed Mszą św. w Hermanowicach Droga Krzyżowa. Po Mszy w Hermanowicach spotkanie rekolekcyjne dla rodziców. W sobotę o godz. 15.30 Msza św. z nauką ogólną w Malhowicach, następnie spotkanie rekolekcyjne dla rodziców, o 17.00 Msza św. z nauką ogólną w Kupiatyczach, o 18.15 Msza św. z nauką ogólną w Hermanowicach. Po Mszy św. w Hermanowicach, spotkanie rekolekcyjne dla kandydatów do bierzmowania. Proszę, aby na to spotkanie młodzież przyniosła ze sobą indeksy. W niedzielę nauka ogólna na każdej Mszy św. a w Kupiatyczach po Mszy św. spotkanie rekolekcyjne dla rodziców. Szczegółowy plan będzie w gablocie parafialnej i na stronie internetowej.
  9. Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Hermanowicach informuje, że trwają zapisy dzieci na rok szkolny 2018/2019. Zapisy przyjmowane są do Oddziału Przedszkolnego oraz do Szkoły Podstawowej od klasy I. Szkoła zapewni dzieciom opiekę świetlicową do godz. 16.00. Dodatkowe informacje można uzyskać u Pani Dyrektor.
  10. Pani Dyrektor wraz z nauczycielami i uczniami zaprasza na Dni Otwarte Szkoły połączone z Warsztatami Świątecznymi za tydzień w niedzielę, 18 marca w godz. od 15.00 do 17.00. w głównym budynku szkoły. W programie zajęcia plastyczne i komputerowe.