XXVIII Niedziela Zwykła – 15 października 2017

  1. Msza św. w kościele parafialnym codziennie o godz. 17.00. Po Mszy św. nabożeństwo różańcowe. Przed Mszą św. możliwość spowiedzi. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom Nawój i Stadnik. W najbliższym tygodniu prosimy rodziny: Kuźbida i Cichocki.
  3. W środę – święto św. Łukasza Ewangelisty, modlić się będziemy w tym dniu w intencji wszystkich pracowników służby zdrowia.
  4. Pani Dyrektor wraz z całą społecznością szkolną zwraca się z prośbą o zbiórkę zniczy, które zostaną zapalone na cmentarzu we Lwowie. Preferowane są kolory biały i czerwony. Znicze można składać w budynku głównym szkoły oraz w zakrystii.
  5. Spotkania przed bierzmowaniem: w poniedziałek – klasa VII, we wtorek – klasa II gimnazjum, w środę – klasa III gimnazjum. Przypominam, że spotkania te rozpoczynają się udziałem we Mszy św. i nabożeństwie różańcowym.
  6. Za tydzień w niedzielę w Kupiatyczach uroczysta suma odpustowa o godz. 12.00.
  7. Istnieje możliwość ukończenia kursu komputerowego I i II stopnia. Zapisy dla osób do 50 roku z wykształceniem maksymalnie średnim u Pani Sołtys w Stanisławczyku, Pana Sołtysa w Malhowicach i Pana Radnego w Hermanowicach. Warunkiem jest, aby zebrała się grupa co najmniej 10 osób. Taki sam kurs będzie również dla osób powyżej 50 roku życia, jeśli zbierze się grupa 10 osób. Te kursy będą odbywać się na terenie miejscowości. Więcej informacji u Pana Radnego.
  8. Pan Sołtys i Pan Radny zwracają się z prośbą o posprzątanie w tym tygodniu grobów swoich bliskich ze starych zniczy i kwiatów. Podyktowane jest to przygotowaniem cmentarza do Uroczystości Wszystkich Świętych.