II Niedziela Wielkiego Postu – 17 marca 2019

 1. Msza św. w kościele parafialnym codziennie o godz. 16.30. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 2. W Kupiatyczach Msza św. codziennie o godz. 15.30.
 3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom: Haligowski i Romanik. W najbliższym tygodniu prosimy rodziny: Rumniak i Smaza.
 4. Gorzkie Żale o godz. 15.30.
 5. Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Hermanowicach informuje, że rozpoczynają się zapisy dzieci na rok szkolny 2019/2020. Zapisy przyjmowane są do:
  • Oddziału przedszkolnego – dzieci w wieku 5 i 6 lat
  • Klasy pierwszej dzieci w wieku 7 lat
  • Pozostałych klas – dla chętnych do uczęszczania do naszej szkoły.
  • W przyszłym roku szkolnym szkoła zapewni dzieciom opiekę świetlicową do godz. 16.00. Dodatkowe informacje można uzyskać u Pani Dyrektor.
 6. Wczoraj w WSD odbył się diecezjalny etap konkursu biblijnego dla Służby Liturgicznej. Nasz parafianin Michał Stadnik zajął w nim pierwsze miejsce w kategorii ministrantów starszych i będzie reprezentował naszą archidiecezję na ogólnopolskim finale konkursu w Gościkowie – Paradyżu.
 7. We wtorek Uroczystość Świętego Józefa, dzień szczególnej modlitwy za mężów i ojców. Jest to też dzień imienin Ks. Abpa Seniora Józefa Michalika oraz Ojca Świętego Seniora Benedykta XVI. Polecajmy ich Bogu w modlitwie.
 8. Za tydzień czwarta niedziela miesiąca. Składka będzie przeznaczona na konto parafialne.