XXIX Niedziela Zwykła – 21 października 2018

  1. Msza św. w kościele parafialnym codziennie o godz. 17.00. Po Mszy św. nabożeństwo różańcowe. Przed Mszą św. możliwość spowiedzi. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom: Stawarz i Katyński. W najbliższym tygodniu prosimy rodziny: Karasińska i Rodzeń.
  3. Jutro w liturgii Kościoła będziemy wspominać św. Jana Pawła II.
  4. W środę mija 10 rocznica nadania imienia ks. Jana Twardowskiego naszej szkole. Uroczysta Msza św. o godz. 9.00. Po Mszy św. przejście do szkoły na dalszą część programu.
  5. W dniach od 7 do 9 czerwca przyszłego roku będziemy świętować 80-lecie istnienia naszej parafii. W tych dniach również będziemy przeżywać peregrynację figury Świętego Michała Archanioła z Góry Gargano. Przygotujmy się duchowo przez modlitwę do tego wielkiego i wspaniałego wydarzenia wiary.
  6. Ojcowie Franciszkanie organizują kurs alfa dla młodzieży. Osoby chętnie proszone są o zgłaszanie się do o. Piotra Obłoja w Kalwarii Pacławskiej.
  7. Za + Marcina Porzuca zostanie odprawionych 18 Mszy św. od uczestników pogrzebu, zaś za + Zenona Fąfrowicza – 12 Mszy św. 6 Mszy za + Zenona odprawię w Kupiatyczach, a 6 Mszy św. odprawi o. Krzysztof Pelc w Boryspolu, na Ukrainie. Terminy odprawiania będą podawane na bieżąco.
  8. Za tydzień składka mszalna na konto parafialne.