III Niedziela Wielkiego Postu – 24 marca 2019

  1. Msza św. w kościele parafialnym do czwartku o godz. 16.30. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom: Rumniak i Smaza. W najbliższym tygodniu prosimy rodziny: Chudzio i Ryznar.
  3. Dzisiaj Gorzkie Żale o godz. 15.30.
  4. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Módlmy się szczególnie o poszanowanie życia ludzkiego.
  5. Zachęcamy do wspierania dzieł Caritas nabywając baranki – 6 zł i paschaliki – 7 zł.
  6. W piątek, w naszej parafii rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne. Program rekolekcji: W piątek przed południem spotkanie dla dzieci ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Po południu o godz. 16.00 Msza św. z nauką ogólną w Kupiatyczach, o 17.00 w Malhowicach i o 18.15 w Hermanowicach. Przed Mszą św. w Hermanowicach Droga Krzyżowa. Po Mszy w Hermanowicach spotkanie rekolekcyjne dla rodziców. W sobotę o godz. 15.30 Msza św. z nauką ogólną w Malhowicach, następnie spotkanie rekolekcyjne dla rodziców, o 17.00 Msza św. z nauką ogólną w Kupiatyczach, o 18.15 Msza św. z nauką ogólną w Hermanowicach. Po Mszy św. w Hermanowicach, spotkanie rekolekcyjne dla kandydatów do bierzmowania. Proszę, aby na to spotkanie młodzież przyniosła ze sobą indeksy. W niedzielę nauka ogólna na każdej Mszy św. a w Kupiatyczach po Mszy św. spotkanie rekolekcyjne dla rodziców. Szczegółowy plan będzie w gablocie parafialnej.