VI Niedziela Wielkanocna – 26 maja 2019

  1. Msza św. w kościele parafialnym codziennie o godz. 18.00. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom: Paduch, Kiełbowicz i Haręzga oraz Państwu Lucynie i Pawłowi Wiątek. W najbliższym tygodniu prosimy rodziny: Sadowy i Łyszczarz.
  3. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy pracowali przy naszym kościele w ostatnich dniach. Dziękuję Druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej za wyniesienie, zabezpieczenie i wniesienie ławek. Słowa szczególnej wdzięczności pragnę skierować do dzieci z naszej parafii. Dziękuję Martynie Gdowskiej, Tomkowi i Karolowi Kielarom i Rafałowi Śliżowi za przygotowanie do malowania zakrystii, otoczenia ołtarza i wejścia na chór. Dziękuję też za ich pracę wykonaną wczoraj, a polegającą na wniesieniu do kościoła wyposażenia zakrystii i paramentów liturgicznych.
  4. Rozliczenie finansowe malowania kościoła zostanie przedstawione, gdy otrzymam wszystkie faktury za farby i tynk renowacyjny.
  5. W najbliższy piątek rozpoczniemy Nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego i peregrynacją Figury Św. Michała Archanioła.
  6. W pierwszą sobotę czerwca Różaniec wynagradzający za obelgi, przez które usiłuje się wpoić w serca dzieci obojętność, wzgardę, a nawet nienawiść wobec Niepokalanej Matki.
  7. Ojcowie Franciszkanie zapraszają mężczyzn na modlitwę różańcową w sobotę na godz. 10. 30 do kościoła OO Franciszkanów w Przemyślu. Szczegóły na plakacie w gablocie parafialnej.
  8. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, adoracja i zmiana tajemnic różańcowych. Składka mszalna będzie na nasze Seminarium Duchowne w Przemyślu.
  9. Kupiatycze: Dzisiaj w Kupiatyczach przez cały dzień będą prowadzone ogólnopolskie anonimowe badania ankietowe do prognozowanych wyników wyborów.