Cuda, cuda ogłaszają! – IV Orszak Trzech Króli

Społeczność Szkoły Podstawowej w Hermanowicach serdecznie zaprasza na IV Orszak Trzech Króli pod hasłem Cuda, cuda ogłaszają!

Orszak to największe Jasełkach na świecie.
Mimo, że scenariusz imprezy jest wszędzie bardzo zbliżony, bo „napisany” już 2 000 lat temu, to w ponad 700 miejscach w Polsce i na świecie orszak jest bardzo wyjątkowy i oryginalny. Tak będzie i u nas!

Wzorem lat ubiegłych w naszej parafii Orszak wyruszy z trzech miejsc: I Orszak – budynek główny szkoły, II Orszak – budynek nr 2 szkoły (tzw. mała szkoła), III Orszak – świetlica w Hermanowicach. Zbiórka już o godzinie 10.00.

Gorąco zapraszamy do licznego udziału. Niech nasza radość z Narodzenia Pańskiego będzie wyrażona również okolicznościowym strojem, przynieśmy ze sobą instrumenty, by razem przy śpiewie kolęd, podążając za Trzema Królami przywitać Boże Dziecię!