II Orszak Trzech Króli w Hermanowicach

Dyrektor, Nauczyciele i Uczniowie już po raz drugi serdecznie zapraszają 6 stycznia 2017 r. o godz. 10.00 na II Orszak Trzech Króli. 

Jest to przedstawienie jasełek w przestrzeni publicznej, które odbywa się w całej Polsce. W tym roku już po raz drugi bierzemy udział w tych wydarzeniach. W naszej parafii Orszak wyruszy z trzech miejsc: I Orszak – budynek główny szkoły, II Orszak – budynek nr 2 szkoły (tzw. mała szkoła), III Orszak – świetlica w Hermanowicach.

Gorąco zapraszamy do licznego udział całą parafię. Niech nasza radość z Narodzenia Pańskiego będzie wyrażona również okolicznościowym strojem, przynieśmy ze sobą instrumenty by razem przy śpiewie kolęd podążając za Trzema Królami przywitać Boże Dziecię.

Dodatkowe informacje nt. Orszaku można uzyskać u pani dyrektor szkoły Grażyny Hataś, pani Marty Godzień i pana Sławomira Jakubca oraz na Facebooku szkoły.

Zapraszamy serdecznie!
Hej, kolęda!