Przyjęcie ministrantów 2018 [FOTO]

Dnia 23 maja 2018 r. do grona ministrantów zostali przyjęci: Martyna Gdowska, Karol Kielar i Tomasz Kielar.

Uroczystej Mszy św. połączonej z obrzędem przyjęcia przewodniczył Proboszcz parafii ks. dr Radosław Maziarz, świadkiem przyjęcia był ks. Grzegorz Rybczak, który w naszej parafii odbywał swoją praktykę wielkopostną.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”154″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”0″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/herman1/public_html/parafia/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]