Witaj, świecie!

To jest pierwszy wpis na nowej stronie poświęconej życiu parafii w Hermanowicach.

One Comment

1. Tomasz Łamasz

Witam serdecznie.
    Zajrzałem na stronę w poszukiwaniu informacji o historii kościoła w Hermanowicach, konkretnie poszukuję informacji o ks. Franciszku Winnickim i miejscach jego pobytu. Jest tutaj krótka wzmianka na temat wybudowanej przez niego kaplicy na wzór zakopiański. Czy zachowały się jakieś zdjęcia tej kaplicy? Może zdjęcia samego ks.Franciszka podczas pobytu w tej parafii. Wiem, że był katechetą w tutejszej szkole. Wszelkie fotografie Hermanowic z okresu międzywojennego lub powojennego związane ze szkoła i kościołem są przeze mnie poszukiwane. Byłbym wdzięczny za odpowiedź i ewentualną pomoc.
    Strona bardzo przejrzysta i w prostocie wyjątkowa, dająca dużo ciepła odbiorcy. Zachęcam do rozbudowania działu historycznego.
    Gratuluję prowadzącemu.
    Pozdrawiam. Z Panem Bogiem.

Comments are closed.